ورق کامپوزیت نسوز و ضدحریق FR آلوسوئیس باند

مطالب خواندنی و مفید درباره ورق کامپوزیت ضدحریق FR آلوسوئیس باند

ورق کامپوزیت نسوز و ضدحریق FR آلوسوئیس باند

0

ورقــهای کـامپوزیت نـسوز (ضد حریق FR)

ورق هاي كامپوزيت Fire Resistance(ضد حريق)آلوسوئیس باند A1تنها ورق هايي هستند كه بخاطرهسته مياني انها بالاترين ميزان مقاومت در برابر اتش را دارند ورق آلوسوئیس باند تنها ورق FRموجود در بازار است كه بخاطر نسوز بودن ١٠٠درصد ورق، پلي اتيلن حذف گرديده و از ٣لايه الومينيوم به صورت مشبك تشكيل شده است همين عمل باعث شده است كه ورق نيز استقامت بهتري در مقابل خم وبرش داشته باشد و در مقابل اتش سوزي به هيچ وجه شعله ور نشود .
وزن ورق آلوسوئیس باند نسبت به ورق هايFR معمولي موجود در بازار(درجه كيفيB1,B2,A2 كه از هسته معدني تشكيل شده اند )به ٥٠درصد كاهش يافته است و همين امر باعث شده است كه حتي در زمان اجرا بدون برش زدن ورق نيز شيت كامل را در نما نيز اجرا كرد .
از ديگر خصوصيات ورق ميتوان موج دار نبودن ورق بخاطر حذف پلي اتيلن اشاره كرد و نيز داراي 20سال گارانتي و 10سال بيمه ايران است وداراي رنگبندي مختلف نيز هست .

ورق های نسوز آلوسوئیس باند A1

1. مقاومت آن نسبت به ورقهای آلومینیومی بازار
2. ضد آتش نسبت به ورقهای آلو مینیومی که یک لایه اش. از پلی اتیلن تشکیل گردیده است ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند نسبت به ورقهای آلومینیومی بازاراز نظر وزن سبکتر میباشد. از سه لایه آلومینیوم تشکیل گردیده است که نسبت به ورقهای آلومینیومی معمولی سبکتر نیز می باشد و با توجه به اینکه هزینه تمام شده نما در ساختمانها تاثیر گذار می باشد قیمت این کالا نسبت به ورقهای کامپوزیت FR a2 20% ارزانتر می باشد. و برای اولین بار توسط شرکت اختراع گردیده است.