کالرچارت ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند

جدول رنگها و کالرچارت ورق کامپوزیت نما

کالرچارت آلوسوئیس باند

0

کالرچارت ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند


رنگ بندی ورق کامپوزیت همراه با کالرچارت و کاتالوگ ورق کامپوزیت ارزان قیمت نمای ساختمان در جامع ترین مرجع اطلاعات ، تولید و فروش ورق کامپوزیت نما و تابلو در کشور و همچنین تولید کننده و نماینده رسمی و انحصاری انواع کامپوزیت پانل آلوسوئیس باند ، آلوتاپ و آلو پریما به متقاضیان و خریداران ارائه می شود.

کامپوزیت پانل های آلومینیوم با توجه به تنوع در رنگ بندی و طرح بندی که دارند، مورد توجه بسیاری از فعالین صنعت ساختمان و شهروندانی که پروژه های ساختمانی در دست دارند، می باشد.


شما میتوانید در این قسمت کالرچارت ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند را دیده و در اینجا دانلود نمایید.Aluswissbond Color Chart

Aluswissbond Color Chartکالرچارت ورق کامپوزیت آلوتاپ


شما میتوانید در این قسمت کالرچارت ورق کامپوزیت آلوتاپ را دیده و در اینجا دانلود نمایید.AluTop Color Chartکالرچارت ورق کامپوزیت آلو پریما


شما میتوانید در این قسمت کالرچارت ورق کامپوزیت آلوپریما را دیده و در اینجا دانلود نمایید.AluPrima Color Chart


بازدید کننده گرامی ، در این قسمت با نمونه رنگ های جدید آلوسوئیس باند ( 48 رنگ موجود ) آشنا می شوید.
جهت دسترسی به کالرچارت دیجیتال و وضـوح رنگها روی دانلود کلیک کنید..

بـرای دانــلود کـالرچارت دیـجیتال و مشـاهـده تــنوع رنـگ ها ایــنجــا را کــلیــک کــنید

روانشناسی رنگ و خواص روانی رنگهاوقتی از رنگها صحبت میشه نا خود آگاه تصویری از ترکیب چند رنگ به ذهنمون میاد و انرژی میگیریم. در واقع هرکدوم از رنگها حسی رو به ما منتقل میکنن و تاثیری رو روی ما میذارن. رنگ رنگ از نظر روانشناسی و خواص روانی رنگها چهار رنگ اصلی وجود داره. قرمز، آبی، زرد و سبز که به ترتیب به بدن، ذهن، احساسات و تعادل بین سه رنگ دیگه مربوطه. در این مطلب میخوایم خواص روانی رنگها رو بررسی کنیم که چهار رنگ اصلیش به شرح زیره


روانشناسی رنگ قرمز

قرمز یک رنگ فیزیکی هست. خواص روانی مثبت این رنگ شجاعت فیزیکی، قدرت، گرما، انرژی، ایجاد حس مبارزه ، تحریک، مردانگی و هیجان هست. خواص روانی منفی قرمز هم ایجاد بی اعتنایی، پرخاشگری، تاثیر بصری، فشار و تحریک اعصاب هست.


این رنگ بلندترین طول موج رو داره و تحریک کننده اس.قرمز رنگی قدرتمنده اگرچه این قدرت از لحاظ فنی قابل مشاهده نیست. این رنگ این ویژگی رو داره که نزدیکتر از اون چیزی که هست به نظر بیاد و توجه مارو در اول به خودش جلب میکنه. برای همین هم هست که در چراغهای راهنمایی کل دنیا از این رنگ استفاده میشه. اثر این رنگ کاملا فیزیکی هست. تحریکمون میکنه و ضربان قلبمون رو بالا میبره و این تصور رو برامون به وجود میاره که زمان سریعتر داره میگذره.این رنگ تحریک کننده، پر جنب و جوش و بسیار دوستانه ست.

روانشناسی رنگ آبی

آبی یک رنگ معنوی است. خواص روانی مثبت این رنگ ایجاد اعتماد، بهره وری، آرامش، وظیفه، ارتباط، منطق، انعکاس و آرامش و همچنین خنکی هست. و خواص روانی منفی این رنگ ایجاد سردی، فقدان احساسات و کسلی هست.


آبی رنگی از ذهن بوده و اساسا رنگی تسکین دهنده ست و به جای اینکه مثل رنگ قرمز روی ما تاثیر فیزیکی بذاره روی ذهنمون تاثیر میذاره. آبی پررنگ محرک تفکر روشنه و آبی کمرنگ باعث آرامش ذهن میشه و به سکوت دعوت میکته. اشیاء آبی مثل قرمز نزدیکتر به نظر نمیرسند .بارها و بارها در پژوهش ها رنگ آبی، رنگ مورد علاقه در جهان بوده ولی با این حال، می شه این رنگ رو به عنوان های سرد، کسل کننده و غیر دوستانه قابل درک است.

روانشناسی رنگ زرد

زرد یک رنگ عاطفی هست. خواص روانی مثبت این رنگ رو میشه خوش بینی، اعتماد به نفس، برونگرایی، قدرت عاطفی، دوستی و خلاقیت بیان کرد. خواص روانی منفیش هم بی خردی، ترس، شکنندگی عاطفی، افسردگی، اضطراب و درون کشی هست.


طول موج زرد نسبتا طولانیه و اساسا رنگی تحریک کننده ست. البته تحریک کننده عاطفیه و از لحاظ روانی قویترین رنگه. زرد واقعی روحیه و اعتماد به نفس ما رو بالا میبره. در واقع زرد رنگی از اعتماد به نفس و خوش بینی هست و استفاده بیش از حدش یا استفاده تنالیته اشتباه این رنگ در ارتباط با تونالیته های دیگه در یک مجموعه رنگ می تونه اثر عکس داشته باشه و اعتماد به نفس رو کاهش بده یا باعث افزایش ترس و اضطراب بشه. استفاده ما از زرد بهتره کم و سطحی باشه.

روانشناسی رنگ سبز

سبز رنگ تعادل هست. خواص مثبت روانشناسیش هارمونی، تعادل، رفع خستگی، عشق جهانی، استراحت، ترمیم، اطمینان، آگاهی های محیطی و صلح هست. و خواص روانی منفییش کسالت و رکود هست.


وقتی رنگ سبز در مقابل چشم باشه دیگه احتیاجی به تعادل و تنظیم چیزهای دیگر نداره.، بنابراین پر از آسایش هست. وجود این رنگ در مرکز طیفها باعث ایجاد تعادلش میشه . مفهومی که از رنگ سبز برای مردم مهمتر هست اینه که جهان اطرافمون حاوی مقدار زیادی سبز هست و این نشون میده با وجود آب و کمی خطر قحطی این رنگ به ما اطمینان میده. با نگرش منفی این رنگ می تونه رکود رو نشون بده و نادرست استفاده بشه.