مقالات مرتبط با نمای ساختمان

مقالات آلوسوئیس باند

ژورنال و مقالات برتر هلدینگ آلوسوئیس باند

1400/12/10 : تاریخ مطلب ماندگاری رنگ ورق کامپوزیت و تفاوت پوشش رنگ ها


ماندگاری رنگ ورق کامپوزیت و تفاوت پوشش رنگ پلی استر با PVDF و FEVE

در این مقاله می خواهیم در مورد ماندگاری رنگ های ورق کامپوزیت و همچنین تفاوت پوشش های رنگی بپردازیم، با ما همراشوید.

چه عواملی در ماندگاری رنگ ورق کامپوزیت موثر هستند:

انتخاب نادرست ورق آلومینیوم کامپوزیت با پوشش رنگ اشتباه می‌تواند شما را با تصویر رنگ پریده‌ای از نمای ساختمانتان در چند سال آینده مواجه کند. وقتی صحبت از انواع رنگ به میان می‌آید بیشتر تفاوت های پلی استر و گران تر فلوروپلیمر مطرح می‌شود که به دلیل شباهت بسیار نزدیکشان در ابتدا تشخیص این دو از یکدگیر کار بسیار دشواری است.

تا جایی که حتی در دو سه سال پس از نصب نیز نمی‌توان با چشم این دو سیستم رنگ را از یکدیگر تشخیص داد هرچند با گذشت زمان تفاوت آن دو بیشتر نمایان می شود.  ترموستات و ترموپلاستیک دو دسته رنگ مورد استفاده برای پوشش MCM ترموست و ترموپلاستیک هستند.

ترموست ها ، مانند رنگ های پلی استر و FEVE (LUMIFLON) ، پایه های رزینی شفافی دارند که طیف گسترده ای از رنگ ها و براقیت ها را فراهم می کند. تصور کنید رنگ غذای قرمز را به یک لیوان آب اضافه کنید. رنگ قرمز مانند Kool-Aid به راحتی نشان داده می شود. رنگهای ترموست ، پس از پخت ، در معرض فشار (الگوی براق ناهموار یا نامنظم بر روی سطح رنگ آمیزی شده سیم پیچ) ، معمولاً مربوط به گرما یا فشار نیستند. رنگهای FEVE دقت رنگ استثنایی را تضمین می کنند و وسیع ترین دامنه های براق را در صنعت فراهم می کنند.

 

 

زمان ماندگاری رنگ ورق کامپوزیت چه مقدار است

با توجه به ضخامت رنگ استفاده شده و شرایط محیطی، رنگ‌های پلی استر زیر نور آفتاب بین دو تا پنج سال ماندگاری دارند.  رنگ‌های PVDF و FEVE که در تولید ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند از این تکنولوژی استفاده می‌شود تا 15 سال از ضمانت رنگ برخوردار هستند.

 

شما میتوانید با لینک مندرج در این قسمت برای دریافت و دانلود کالرچارت ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند ، آلوتاپ و آلو پریما اقدام نمایید.

   نظرات :  

 


از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.

ساعت و تاریخ :

21:31- 1403/2/2