مقالات مرتبط با نمای ساختمان

مقالات آلوسوئیس باند

ژورنال و مقالات برتر هلدینگ آلوسوئیس باند

1400/12/26 : تاریخ مطلب خرید ورق کامپوزیت مستقیم از کارخانه


اگر می خواهید خرید ورق کامپوزیت مستقیم از کارخانه آلوسوئیس باند باشد می توانید به راحتی از خدمات هلدینگ آلوسوئیس باند استفاده کنید و بهترین انواع ورق کامپوزیت را به طور مستقیم از کارخانه تهیه کنید.

در مطالب قبلی شما را با آموزش نصب ورق کامپوزیت آشنا کردیم و اطلاعاتی در این خصوص در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد خرید ورق کامپوزیت به طور مستقیم از کارخانه اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

خرید ورق کامپوزیت به طور مستقیم از کارخانه

پانل کامپوزیت آلومینیوم در سالهای اخیر وارد دکوراسیون منزل شده است زیرا دارای سطح صاف، تنوع، مقاومت در برابر ضربه ، تمیز کردن راحت، محکم و بادوام و همچنین نصب سریع برخوردار است. با این حال، کیفیت بازار پانل های کامپوزیت آلومینیوم نابرابر است. چگونگی تشخیص سریع و آسان کیفیت خوب صفحات کامپوزیت آلومینیوم، کلید خرید ایده آل صفحات کامپوزیت آلومینیوم است.

 

کارخانه آلوسوییس باند

 

با توجه به کاربرد، مشخصات و کیفیت مناسب محصولات، از جمله رنگ، ضخامت (به خصوص توجه به ضخامت صفحه آلومینیوم)، نوع پوشش، کیفیت مواد هسته و غیره را انتخاب کنید.

چسب برای اتصال صفحات آلومینیوم باید به طور کلی از یک درزگیر ساختاری سیلیکونی خنثی ساخته شود و چسب برای درزگیری نیز باید از یک درزگیر سیلیکون خنثی مقاوم در برابر هوا ساخته شود. اگر از چسب دیگری استفاده کنید، باز می شود و می افتد.

خرید ورق کامپوزیت مستقیم از کارخانه این مزیت را برای شما به همراه دارد که بدون واسطه کالای مورد نظرتان را با قیمت و کیفیت بالا تری تهیه کنید.

در حال حاضر، محصولات کامپوزیت تقلبی در بازار پانل های کامپوزیت آلومینیوم بسیار زیاد هستند. چگون می توان از کیفیت بالای پانل های کامپوزیت آلومینیوم اطلاع پیدا کرد؟

  1. ضخامت روکش آلومینیوم: اگر ضخامت سطح آلومینیوم 0.5 میلی متر باشد، اندازه گیری واقعی باید: ضخامت آلومینیوم 0.5 میلی متر ضخامت رنگ فلوروکربن 0.025 میلی متر = 0.525 میلی متر باشد.(کل ضخامت کل آلومینیوم)
  1. پوشش فلوروکربن (PVDF): حداقل دو لایه با لایه ای از رنگ روی سطح و آغازگر پوشانده شده است. برای اندازه گیری u003e 0.025 میلی متر از ضخامت سنج فیلم استفاده کنید. 200 بار بدون قرار گرفتن در معرض، پوشش را با بوتانون پاک کنید.
  2. 3. رنگ پلی استر (PE): با اندازه گیری ضخامت فیلمu003e 0.016 میلی متر، پوشش را با متیل اتیل کتون 100 بار بدون قرار گرفتن در معرض آن پاک کرد.

 

  1. فیلم چسب پلیمر: وارد شده از ایالات متحده، پاره شدن پوست آلومینیوم باز، مشخص خواهد شد که پوست آلومینیوم و پلاستیک آلومینیوم به طور مساوی توزیع می شوند، پلیمر سفید کرکی و نیروی کششیu003e 7N / nm.
  2. 5. پلاستیک نرم: پانل کامپوزیت آلومینیومی شفاف، تا شده، پوست آلومینیوم شکسته می شود، اما پلاستیک شکسته نمی شود، و می تواند برای چندین بار جمع شود.

 

  1. فیلم محافظ: فیلم دو لایه، ضخامت 0.09 میلی متر، فیلم محافظ را از بین ببرید و احساس صاف کنید.

پانل های کامپوزیت پلاستیکی آلومینیوم به دو دسته پانل های مهندسی دیوار بیرونی و پانل های تزئینی دیوار داخلی تقسیم می شوند. داخلی به طور کلی در دکوراسیون منزل استفاده می شود. صفحه کامپوزیت پلاستیک آلومینیوم به دو طرف و دو طرف تقسیم می شود.

 

Aluminum-composite-sheet

 

سطح پانل کامپوزیت پلاستیکی آلومینیوم دو طرفه تخته آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی است. قسمت جلوی آن اسپری می شود و قسمت عقب صفحه آلومینیوم با رنگ طبیعی آلومینیوم است. صفحه کامپوزیت پلاستیکی آلومینیوم یک طرفه فقط یک لایه صفحه آلیاژ آلومینیوم دارد که از نظر مقاومت کمی پایین تر و ارزان تر است.

کیفیت رنگ سطح، پلاستیک آلومینیوم خوب فرآیند پاشش فشار داغ را انجام می دهد، رنگ فیلم رنگ یکنواخت است، چسبندگی قوی است و حذف رنگ پس از لمس آسان نیست.

قیمت پانل کامپوزیت پلاستیکی آلومینیوم مطابق با مشخصات هر یک می باشد.

برای خرید ورق کامپوزیت مستقیم از کارخانه بهترین کار انتخاب یک مرکز فروش ورق ها و پانل های کامپوزیت می باشد.

پانل کامپوزیت آلومینیوم را می توان با مواد پوشش دهنده بر روی سطوح آلومینیومی آن طبقه بندی کرد، مانند پوشش PE، PVDF، بنابراین معمولاً ما آن را به عنوان پانل آلومینیوم کامپوزیت یا پانل کامپوزیت آلومینیوم pvdf می نامیم، شما می توانید ورق ACP را با مواد اصلی آن طبقه بندی کنید، مانند نرمال هسته، هسته نشکن، هسته تبلیغاتی، هسته ضد آتش، هسته خالص، اگر به رنگ و سطح آن به صفحه آلومینیوم کامپوزیت نگاه کنید، دارای کاتالوگ هایی مانند رنگ ثابت، چوبی، سنگ مرمر، آینه، براق، براقیت بالا، نانو و … است.

اگر بین تزیینات دیوار داخلی و روکش دیوارهای خارجی تمایز قائل شوید، می توان آن را به صورت پانل کامپوزیت آلومینیوم 3 میلی متر به عنوان پانل دکوراسیون داخلی و پانل کامپوزیت آلومینیوم 4 میلی متر به عنوان روکش کامپوزیت آلومینیوم در فضای باز تقسیم بندی کرد. ضخامت های مختلف صفحه کاربردهای متفاوتی خواهند داشت.

 

Composite AluSwissBond

 

برای تابلوهای تبلیغاتی، تابلو کامپوزیت یا ورق کامپوزیت تایلویی می توانید پنل کامپوزیت آلومینیومی 4 × 8 (1220×2440 میلی متر) به عنوان استاندارد صفحه ACM یا 1500×3050 میلی متر به عنوان ورق ACP داشته باشید.

به طور سنتی، قاب های فولادی و چوبی محبوب ترین مصالح مورد استفاده در ساخت و ساز ساختمان ها بوده اند، اما سال های اخیر شاهد افزایش محبوبیت پانل های کامپوزیت آلومینیوم مهندسی کارخانه هستیم.

این مواد مقاوم و متنوع ACP کاربردهای گوناگونی دارند و دارای اشکال و ضخامت های مختلفی هستند. با این حال، روند تولید در هر مورد یکسان است.

ورق های آلومینیومی دو لایه، نازک با استفاده از یک هسته غیر فلزی، معمولاً پلی اتیلن پلاستیکی (PE) یا هسته پر از مواد معدنی گرمانرم (FR) به هم متصل می شوند. هسته ضد حریق پانلی است که دارای یک هسته چسب ضد حریق است که توسط دو ورق نازک آلومینیوم محدود شده است.

 

 

برای خرید ورق کامپوزیت مستقیم از کارخانه آلوسوئیس باند با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

   نظرات :  

 


از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.

ساعت و تاریخ :

21:22- 1403/2/2