لیست قیمت ورق کامپوزیت

لیست قیمت ورق های کامپوزیت نما

لیست قیمت ورق کامپوزیت

0

عوامل موثر در قیمت ورق های آلومینیوم کامپوزیت چیست؟


عوامل مختلفی هستند که در تعیین قیمت ورق کامپوزیت موثر واقع می شوند که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره داشت.

ضخامت آلومینیوم
پوشش های رنگ بیرونی ورق ها
ابعاد ورق
قیمت روز مواد پلی اتیلن
قیمت روز ارز های خارجی مانند دلار و یورو

قیمت انواع ورق کامپوزیت


ضخامت ورق، نوع آلیاژ آلومینیومی، نوع لایه رزینی و رنگ آن و نوع مواد به کار برده شده در هسته مرکزی بین لایه ‌ها در قیمت گذاری این محصول تاثیر دارند. بسته به نوع مواد به کار رفته در ساخت کیفیت و کاربری ورق کامپوزیت متفاوت خواهد بود. ارتفاع، حجم، قابلیت فشردگی، مقاومت کششی، مقاومت برشی، مقدار برش، مقاومت خمشی، مقدار و میزان خمش و ضد حریق بودن مواد همگی بسته به کیفیت مورد استفاده در تعیین قیمت ورق کامپوزیت تاثیر به سزایی دارند. لیست قیمت ورق کامپوزیت ارزان بسته به نوع آلیاژ آلومینیومی به کار برده شده و هسته میانی متفاوت خواهد بود. امروزه برخی از شرکت ها به منظور تولید ورق کامپوزیت ارزان از مواد پلی اتیلن معمولی و حتی بازیافتی استفاده می کنند. ارزان ترین ورق کامپوزیت های موجود در بازار همواره در معرض خطراتی هم چون آتش سوزی قرار دارند.

ویژگی های مهم در آنالیز قیمت ورق کامپوزیت:


1- روکش پلی استر جهت نمای داخلی و pvdf جهت نمای خارجی
2- ورق آلومینیومی با روکش شاین یا هایگلاس
3- ورق‌های طرح چوب و سنگ
4- ضخامت ۰٫۲و۰٫۳و۰٫۴ پوسته آلومینیومی
5- روکش‌های ضد حریق برای ورق کامپوزیت
6- ورق‌های آینه ای و نانو
7- ورق‌های تابلو تبلیغاتی

ورق کامپوزیت ارزان
موارد فوق می تواند در قیمت ورق کامپوزیت موثر باشد و برای یک برند مشخص حدود متر مربعی پنجاه هزار تومان بازه ی قیمتی ایجاد نماید. قطعا مصرف کنندگان باید موارد فوق را در خرید ورق مد نظر داشته باشند و از ورق‌های ضعیف با قیمت پایین(مثلا ورق‌های مورد استفاده در تابلو کامپوزیت) در نمای خارجی استفاده ننمایند.(ورق کامپوزیت ارزان)

بدلیل وزن کم ورقهای ۰٫۳ و ۰٫۲ ، در صورتیکه ابعاد ورقها بزرگ باشند ،پس از مدتی ورقها بصورت تورفته در نما دیده میشود.جهت حل این مشکل لازم است که ابعاد کوچکتری از ورق ها (کمتر از نصف ورق ) در پانل بندیها رعایت گردد که این امر منجر به استفاده بیش از حد نرمال در مصالح زیر سازی فلزی و سایر مصالح مصرفی مانند پیچ و نبشی و چسب و فوم خواهد شد بعلاوه تاثیرات منفی بسیاری بر زیبایی نما خواهد داشت.


موارد تعیین کننده در قیمت کامپوزیت نما


با توجه به افزایش شدید قیمت ارز از ابتدای سال ۹۷ تا کنون،لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت ارائه شده برای انواع ورق های کامپوزیت کاملا تابع نوسانات ارزی در بازار میباشد.

لذا میبایست برای خرید ورق کامپوزیت، روزانه استعلام انجام شود تا از قیمت دقیق ورق کامپوزیت اطمینان حاصل گردد.

لیست قیمت ورق کامپوزیت که در این جا درج میگردد. بصورت هفتگی به روز میشود.

قیمت ورقها با توجه به نوع برند ورق کامپوزیت، ضخامت و خلوص ورق کامپوزیت، رنگ بندی ورق کامپوزیت، ضد حریق بودن یا نبودن ورق کامپوزیت، و انواع خاص ورق کامپوزیت مانند: ضد خش بودن،طرح چوب،طرح سنگ و شاین مشخص میگردد.

لازم به ذکر است در زمان خرید ورق کامپوزیت از موجودی داخل انبارها اطمینان حاصل میشود زیرا تهیه و ترخیص مواد اولیه و کویل آلومینیوم برای تولید ورق کامپوزیت مجدد زمان بر است و در ضمن معمولا ورقهایی که در چند دوره تولید میشوند رنگهای متفاوتی دارند.
مساله تغییر رنگ در تولید در زمانهای متفاوت موضوع بسیار مهمی است که باید مد نطر قرار گیرد.بارها مشاهده شدهکه در زمان کسرس ورق ها، با رنگهای کتفاوتیاز یک کد رنگ مواجه شدیم.
در حال حاضر و با توجه به وضعیت مشکل دار واردات ورق کامپوزیت،بیشتر ورقهایی که در بازار نمای کامپوزیت در حال عرضه است و ورقهای کامپوزیت ایرانی است.
البته ورق کامپوزیت ایرانی نیز کاملا تولید داخلی نیست و کویل آلومینیوم آن وارداتی است و فقط سه لایه آلومینیومی ورق کامپوزیت دریک خط تولید،به یکدیگر چسبیده میگردند.

کیفیت ورق کامپوزیت ایرانی در حال حاضر قابل اعتماد است به شرطی که میزان خلوص آلومینیوم مورد نطر در تولید ملاحطه گردد. لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت میزان خلوص آلومینیوم ورق کامپوزیت برای نمای خارجی ۰٫۵ و برای نمای داخلی ۰٫۳ میباشد.البته از ورقهای اکونومی و ورق کامپوزیت تابلویی یا تابلو کامپوزیت نیز در بازار که عرضه میگردد نیز برای نمای خارجی استفاده میکنند. لیکن پیشنهاد میگردد با توجه به گارانتی کم مدت ترريا،از این ورقها برای موارد کم اهمیت ساختمان استفاه گردد. با توجه به اینکه ورق کامپوزیت در نمای خارجی سالها و در فصول مختلف در معرض تغییرات آب و هوایی است ، میبایست میزان آلومینیومی بیشتری داشته باشد و به اصطلاح سنگینتر باشد.

قیمت ورق کامپوزیت ، لیست قمیت ورق کامپوزیت ، قیمت انواع ورق کامپوزیت نما ، ورق کامپوزیت ارزان

ورق کامپوزیت ارزان قیمت - تفاوت ورق کامپوزیت ارزان با سایر ورق ها - ارزانترین ورق کامپوزیت


انواع ورق کامپوزیت بسیار متنوع بوده و با کیفیت و جنس های گوناگون ساخته و به بازار عرضه می شود. لذا با نظر به اینکه ورق های کامپوزیت در انواع مختلفی تولید می شود قیمت های آنها هم متنوع می باشد. متغیر بودن قیمت ورق کامپوزیت در بازار به عوامل متعددی نیز وابسته است. مواردی همچون نوع پوشش رنگ، ضخامت ورق آلومینیوم، نوع جنس هسته ورق کامپوزیت، مواد نانو و غیره در قیمت تمام شده ورق کامپوزیت موثر میباشد. با توجه به مواردی که در کیفیت ورق کامپوزیت موثر است افرادی هستند که به دنبال ورق کامپوزیت ارزان می گردد. که قطعا” ارزان بودن ورق کامپوزیت می تواند به دلیل پایین بودن کیفیت ورق کامپوزیت باشد به طور مثال ورق های کامپوزیت ارزان دارای ضخامت کمتر ورق آلومینیوم می باشند.


تفاوت ورق کامپوزیت ارزان قیمت با دیگر انواع ورق


همانطور که ذکر شد ورق کامپوزیت ارزان دارای حداقل ضخامت لایه آلومینیوم و هسته بوده و دارای کیفیت پایین در ساخت هسته ورق می باشد. پوشش رنگ در ورق کامپوزیت ارزان قیمت از نوع بی کیفیت می باشد و و این نوع پوشش رنگ دارای حداقل مقاومت در برابر خط و خش و همچنین بر اثر تابش اشعه ماورای بنفش نور خورشید، تغییر رنگ داده و به مرور پوسته می شود. از مواردی که می تواند بر قیمت ورق کامپوزیت تاثیر گذار باشد مواد عایق بندی می باشد که در ورق های ارزان قیمت از بی کیفیت ترین نوع آن استفاده می شود.


موارد استفاده ورق کامپوزیت ارزان قیمت


اصولاً ورق کامپوزیت ارزان دارای کاربردهای زیادی نیستند و به طور گسترده مورد استفاده قرار نمی‌گیرند به جز در مواردی همچون تابلو کامپوزیت مغازه و فروشگاه، نمای کامپوزیت ساختمان یک یا دو طبقه مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این نوع ورق در قسمتی از ساختمان کار می‌شود که در موقع وقوع حادثه دارای خطر کمتری باشد.
از مهمترین عوامل تاثیرگذار در کاهش قیمت ورق کامپوزیت ارزان این می باشد که این نوع ورق ها اکثرا” دارای خاصیت ورق کامپوزیت ضد حریق نمی باشند و نباید از این نوع ورق ها به صورت گسترده در ساختمان های بلند مرتبه و برج ها و همچنین پمپ های بنزین استفاده نمود.
با توجه به اینکه قیمت در انتخاب ورق کامپوزیت بسیار مهم است باید این نکته را توجه داشت که نباید قیمت ورق کامپوزیت را در اولویت انتخاب مان قرار دهیم. به دلیل آنکه ورق کامپوزیت جهت نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد به صورت دائم با هوا، باد و طوفان، نور خورشید، گرما و سرما در تماس می باشد و چنانچه کیفیت ورق کامپوزیت پایین باشد عمر آن کم بوده و پس از مدت کوتاهی رنگ و جلای خود را از دست خواهد داد و در این صورت نه تنها نمای ساختمان از بین خواهد رفت بلکه شامل هزینه‌های مرمت و بازسازی خواهد گردید و این باعث خواهد شد شما جهت خرید ورق کامپوزیت مجدد هزینه کنید و این شامل صرف هزینه و وقت اضافی خواهد بود.


ورق کامپوزیت ارزان قیمت


البته باید به این نکته اشاره داشت که همیشه ورق کامپوزیت ارزان قیمت، بی کیفیت نبوده و می‌توان در موارد نادری با تحقیق و خرید از شرکت های معتبر اقدام به خرید ورق کامپوزیت ارزان با کیفیت بالا نیز نمود. و همچنین بر اساس کاربرد ورق کامپوزیت در پروژه اقدام به خرید ورق کامپوزیت مناسب نماییم. به طور مثال ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی به دلیل وجود در محیط بسته و تماس نداشتن با شرایط نامساعد جوی و نور خورشید می تواند توسط ورق کامپوزیت ارزان قیمت نیز اجرا شود.

لیست قیمت ورق های کامپوزیت هلدینگ آلوسوئیس باند :لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم در شهرستان های تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، شهرکرد، سمنان، اراک، رشت، کرمان و اهواز توسط مجموعه کارخانجات آلوسوئیس باند تولید کننده ورق کامپوزیت نما با قیمت مقرون بصرفه ارائه می گردد.

ورق های کامپوزیت آلومینیوم در انواع بسیار متنوع در مجموعه کارخانجات آلوسوئیس باند ساخته می شود. با ترکیب هسته میانی پلی اتیلن و لایه های نازک آلومینیومی ساخته می شود.


آخرین به روز رسانی : شنبه ۱۹ خرداد ماه ۱۴۰۳

ردیف نام ورق های کامپوزیت تولید شده توسط هلدینگ آلوسوئیس باند قیمت (ریال)
۱ قیمت ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند ضخامت پوسته 0.3 - کلیه رنگ های PVDF ۷،۱۰۰،۰۰۰
۲ قیمت ورق کامپوزیت رنگ ها ی گلاسه آلوسوئیس باند - رنگ ها ی گلاسه ۶،۸۵۰،۰۰۰
۳ قیمت ورق کامپوزیت اکونومی آلوسوئیس باند - همه رنگ ها ۶،۳۸۰،۰۰۰
۴ قیمت ورق کامپوزیت سبز فسفر ی آلوسوئیس باند - سبز فسفر ی ۶،۹۰۰،۰۰۰
۵ قیمت ورق کامپوزیت آینه ای طلایی آنادایز آلوسوئیس باند - آینه ای طلایی ۷،۷۵۰،۰۰۰
- قیمت ورق کامپوزیت آینه ای طلایی آنادایز آلوتاپ - آینه ای طلایی ۶،۴۵۰،۰۰۰
- قیمت ورق کامپوزیت آینه ای طلایی آنادایز داخلی - آینه ای طلایی ۵،۶۰۰،۰۰۰
۶ قیمت ورق کامپوزیت آینه ای سیلور آنادایز آلوسوئیس باند - آینه ای سیلور (آنادایز) ۷،۶۵۰،۰۰۰
۷ قیمت ورق کامپوزیت خشدار طلایی آلوسوئیس باند - خشدار طلایی ۷،۸۱۰،۰۰۰
۸ قیمت ورق کامپوزیت خشدار سیلورآلوسوئیس باند - خشدار سیلور ۷،۷۰۰،۰۰۰
۹ قیمت ورق کامپوزیت خشدار قهوه ای آلوسوئیس باند - خشدار قهوه ای ۷،۹۵۰،۰۰۰
۱۰ قیمت ورق کامپوزیت طرح چوب آلوسوئیس باند - طرح چوب ۷،۴۵۰،۰۰۰
۱۱ قیمت ورق کامپوزیت طرح سنگ آلوسوئیس باند - طرح سنگ ۷،۵۵۰،۰۰۰
- قیمت ورق کامپوزیت طرح سنگ آلوتاپ - طرح سنگ ۶،۵۰۰،۰۰۰
۱۲ قیمت ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند - کلیه رنگ های نانو شاین ۷،۳۵۰،۰۰۰
۱۳ قیمت ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند ضخامت پوسته 0.5 - کلیه رنگ های معمولی ۹،۵۰۰،۰۰۰
۱۴ قیمت ورق کامپوزیت کند سوز آلوسوئیس باند - کلیه ورق های کندسوز FR سفارشی
۱۵ قیمت ورق کامپوزیت آلوتاپ - کلیه رنگ های آلوتاپ ۴،۹۵۰،۰۰۰
۱۶ قیمت ورق کامپوزیت آلوتاپ - مشکی مات آلوتاپ ۵،۰۰۰،۰۰۰
۱۷ قیمت ورق کامپوزیت آلو پریما - کلیه رنگ های آلوپریما ۴،۳۰۰،۰۰۰
۱۸ قیمت ورق کامپوزیت الترا - سفید ۳،۸۵۰،۰۰۰
۱۹ قیمت ورق کامپوزیت ھانرباند ۴،۷۰۰،۰۰۰


دانلود فایل لیست قیمت ورق کامپوزیت


به دلیل نوسانات قیمتی جهت استعلام قیمت ورق کامپوزیت لطفا با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت و استعلام دقیق [ نوسانات قیمت ارز ] قیمت ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند ، آلو تاپ کامپوزیت ، آلو پریما و سیگما باند و همچنین اطلاع از تخفیفات و جشنواره های این هلدینگ با شماره های مندرج در سایت آلوسوئیس باند یا شماره تلفن همراه زیر تماس حاصل فرمایید.


کارشناس فروش

9124203580 (98+)سایز و ابعاد ورق های آلومینیوم کامپوزیت چقدر است؟


ورق آلومینیوم کامپوزیت در در کشور متناسب با استاندارد ساختمانی آن کشور مشخص و معین می شود. در کشور ایران نیز این محصول طبق استاندارد مشخصی تولید می شود که به شرح زیر می باشد.


ابعاد کلی هر ورق کامپوزیت آلومینیوم: 4 متر مربع


ضخامت هر ورق کامپوزیت: 4 میلی متر


وزن کلی هر ورق کامپوزیت: 20 کیلو گرم


سایز هر ورق کامپوزیت: (1.25 * 3.20) متر


پر فروش ترین رنگ و طرح ورق کامپوزیت


در سال های اخیر که ورق های آلومینیوم کامپوزیت به بازار عرضه شده اند، برخی از نمونه های تولید شده بیشتر از سایر نمونه های کامپوزیت مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است. از مهمترین نمونه های ورق کامپوزیت که بیشتر در پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد به شرح زیر می باشد.

ورق کامپوزیت رنگ مشکی
ورق کامپوزیت رنگ نقره ای
ورق کامپوزیت رنگ سفید
ورق کامپوزیت طرح سنگ آلومینیوم
ورق کامپوزیت طرح چوب آلومینیوم
ورق کامپوزیت طرح آینه ای طلایی
ورق کامپوزیت رنگ قرمز
ورق کامپوزیت رنگ آبی ایران خودرویی