مقالات مرتبط با نمای ساختمان

مقالات آلوسوئیس باند

ژورنال و مقالات برتر هلدینگ آلوسوئیس باند

1401/04/30 : تاریخ مطلب قیمت ورق کامپوزیت


قیمت ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت چقدر است؟ چه فاکتور هایی بر قیمت این نوع ورقه ها تاثیر دارد؟ در اینجا شما را با نکات مهمی در این خصوص آشنا خواهیم کرد.

همانطور که می دانید کارخانجات آلوسوئیس باند  بهترین ارائه دهنده ورق های کامپوزیت با قیمتی مناسب هستند.

اگر به دنبال ارزان ترین قیمت ورق کامپوزیت همراه با کیفیتی عالی هستید می توانید از محصولات این مجموعه استفاده کنید.

 

لیست قیمت ورق کامپوزیت

 

قیمت روز ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند ، ورق کامپوزیت آلوتاپ  و ورق کامپوزیت آلو پریما

 

شما میتوانید برای دریافت قیمت ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند از لینک زیر به صفخه مربوطه هدایت شوید.

قیمت ورق کامپوزیت

 

برخی ورق های کامپوزیت از جنس آلومینیوم هستند و وزن بسیار سبکی دارند،به همین دلیل کاربرد آنها در صنعت بسیار زیاد است و با از نظر وزن هر ورق از آن حدود پنج کلیوگرم وزن دارد.

 

بیشترین کاربرد ورق کامپوزیت در ساخت صنعت ساختمان در ساخت نماها و دکوراسیون می باشد که در ادامه به بخشی ازموارد استفاده این محصول اشاره میکنیم:

  • – ساخت نمای بیرونی ساختمان ها و برج ها
  • – استفاده در دکوراسیون داخلی ساختمان ها
  • – جایگاه های سوخت بنزین و CNG
  • – بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی

با توجه به اینکه این محصول جزء مصالح صنعتی و تولید کارخانه ها است بسیاری از خواص مصالح طبیعی نظیر سنگ و چوب نیز در آن یافت می شود.

به منظور بررسی لیست قیمت ورق کامپوزیت لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

هزینه ورق کامپوزیت آلومینیومی ( ACM) را برآورد کنید. ورق های ACM مواد انعطاف پذیر با قینا مناسبی هستند. متریال موجود در آن یک هسته پلاستیکی است و طرفین آن با یک فیلم آلومینیوم پوشانده شده است.

این متریال جدید نه تنها خواص مواد فلزی را برآورده می کند، بلکه بسیار سبک وزن و کم هزینه است.

2 نوع ورق کامپوزیت آلومینیومی نسوز، کلاس B1 و کلاس A2 وجود دارد.

برای ورق کامپوزیت آلومینیوم نسوز کلاس B1، حاوی 55٪ مواد نسوز است، مواد اصلی شامل اکسید آلومینیوم (Al O) و اکسید منیزیم (MgO) هستند.

هنگامی که ورق های درجه B1 داغ می شوند و در معرض شعله های آتش قرار می گیرند، 5 دقیقه طول می کشد تا آتشسوزی شروع شود و وقتی آتش را خاموش کردند، آتشسوزی پس از 10 ثانیه خاموش می شود.

برای ورق کامپوزیت آلومینیوم نسوز A2، شامل 88٪ 90٪ مواد نسوز است، مواد اصلی شامل هیدروکسید آلومینیوم (Al (OH) 3) و هیدروکسید منیزیم (Mg (OH) 2) است.

قیمت ورق کامپوزیت از این جهت بسیار مناسب و ارزان است که در برخی موارد  20 دقیقه زمان لازم است تا ورقه ها آتش بگیرند بنابراین زمان کافی برای خاموش کردن آتشسوزی وجود دارد.

 

قیمت ورق کامپوزیت ارزان

هلدینگ آلوسوئیس باند ارائه دهنده بهترین قیمت ورق کامپوزیت و همچنین ورق کامپوزیت ارزان می باشد. زمانی که می خواهید قیمت ورق کامپوزیت  را براورد کنید لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ورق های ACP یکی از محبوب ترین مصالح پایدار هستند که در سراسر جهان برای صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. آنها در نظر گرفته شده اند تا خانه ها و دفاتر شما را از نظر زیبایی زیبا جلوه دهند.

آلومینیوم کامپوزیت پانل فاصله زیادی با استفاده از آن به عنوان علامت گذاری در گذشته داشته است. امروزه در پروژه ها و فضاهای مختلف کاربردهایی پیدا می کند، از جمله ؛ پارتیشن های داخلی ، بازسازی ساختمان، فاشیای خمیده، سازه های کانتینری ، دیوارهای داخلی ، روکش های معماری ، روکش ماشین و بسیاری موارد دیگر.

با این حال ، هنوز بسیاری از عوامل مهم قبل از خرید ACP باید در نظر گرفته شوند و فرایند تصمیم گیری می تواند بسیار زیاد باشد. بنابراین اجازه دهید نکاتی را که باید قبل از خرید ورق ACP بدانید ، بررسی کنیم:

1. ظاهر ورق کامپوزیت

لازم است بررسی شود که آیا سطح ورق آلومینیوم کامپوزیت صاف است یا خیر. صاف بودن ورقه ها نقطه اصلی خرید است. بنابراین هنگام انتخاب یک ورق ACP ، باید مطمئن شوید که ورق هیچ گونه موج دار ، بدون نقص ، بدون خط و خش دارد.

2 . تست کنید

همیشه قبل از خرید نیاز خود را در نظر بگیرید ، مطمئن شوید که آیا ضخامت با الزامات مطابقت دارد. در صورت امکان ، از یک کولیس ورنیه برای اندازه گیری آن استفاده کنید. پانل دیواری داخلی 3 میلی متر ، پانل دیوار بیرونی 4 میلی متر یا بیشتر و ضخامت آلومینیوم 0.5 میلی متر است.

همچنین می توان آهن ربا تهیه کرد تا بررسی کند که صفحه انتخابی از جنس آهن است یا آلومینیوم. همچنین ، در هنگام حرکت ، گوشه ورق ACP می تواند شکسته شود. بنابراین اگر به راحتی بشکند ، بدین معناست که ورق بی کیفیت است.

3 . برنامه ریزی

هنگام خرید ، دو پانل کامپوزیت آلومینیومی را می توان به هم مالید تا ببینید چه واکنشی نشان می دهند. رنگ فیلم رنگ یکنواخت است، چسبندگی قوی است و حذف رنگ پس از خراش کار آسانی نیست.

4. Drip

بوتانون پوشش فلوروکربن روی پانل دیوار خارجی را مشخص کرده و پوشش دیواره داخلی را با زایلن مشخص می کند. پس از 5 دقیقه ، معرف را پاک کنید تا ببینید آیا قسمت پایینی آن است یا خیر.

5. استاندارد

از تولیدکنندگان گزارش بازرسی کیفیت و گواهینامه ISO بخواهید تا کیفیت را به همراه مشخصات آن بهتر درک کنند.

بسیاری از صنایع ورق های ACP با کیفیت خوب ارائه می دهند. صنایع اوراق قرضه یکی از آنهاست  . ایران آلوتک معروف به پانل های با کیفیت و با دوام ، پیشرو بی چون و چرای تولید و عرضه پانل های کامپوزیت آلومینیوم در سراسر جهان بوده است.

خرید ورق های ACP می تواند مشکل باشد، اما با نکات ذکر شده ، کار ساده تر می شود.

 

برای مشاوره خرید ورق کامپوزیت و همچنین نصب و اجرای آن توسط لینک روبرو با کارشناسان فروش آلوسوئیس باند در ارتباط باشید.

   نظرات :  

 


از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.

ساعت و تاریخ :

20:15- 1403/2/2