ورق کامپوزیت نانو آلوسوئیس باند

ورق کامپوزیت نانو

ورق کامپوزیت نانو آلوسوئیس باند

0

ورق کامپوزیت PVDF

این ورق دارای بهترین پوشش رنگ به نام PVDF می باشد.

برترین خصوصیت این ورق مقاومت ، پایداری و دوام رنگ آن در مقابل اشعه UV آفتاب ، باران های اسیدی ، حرارت ، آلاینده ها و سایر شرایط جوی می باشد.

از این ورق بیشتر در نمای خارجی ساختمان استفاده می شود.

ورق کامپوزیت با پوشش Polyester

این ورق با پلیمر PE) Polyester) پوشش داده می شود.

پوشش پلی استر در مقابل شرایط جوی خصوصا اشعه UV آفتاب و باران های اسیدی از مقاومت و دوام کمتری برخوردار است لذا از این ورق برای استفاده در دکوراسیون های داخلی توصیه می شود.

ورق کامپوزیت نانو

یکی از بزرگترین مشکلات مخصوصا در شهرهای بزرگ آلودگی هوا می باشد. از این رو چسبیدن ذرات گرد و غبار نمای ساختمان ها را کثیف و تیره می کند. پوشش نانو پی وی دی اف به خاطر خاصیت خود شویی(Self – Cleaning) تا حد زیادی این مشکل را رفع کرده است.

در این نوع ورق ها گرد و غبار کمتری جذب ورق شده و با ریختن آب و یا بارش باران ذرات تا حد زیادی پاک می شوند.

0

ورق کامپوزیت آینه ای

این ورق همانطور که از نامش پیداست پوشش آینه ای دارد. از این ورق در نمای خارجی به صورت ترکیبی و در دکوراسیون داخلی در سقف ، دیواره ها و تزئینات داخلی بکار می رود.

0

ورق کامپوزیت با پوشش خشدار

پوشش آلومینیومی این نما به صورت خش دار می باشد. به خاطر ظاهر بسیار زیبا ، از این ورق در نمای ساختمان مخصوصا دکوراسیون داخلی فراوان استفاده می شود.

ورق کامپوزیت طرح چوب

یکی از طرح های زیبا که توسط ورق کامپوزیت به روی نمای ساختمان ها راه یافت ورق طرح چوب است که رفته رفته طرفداران بی شماری را برای خود یافته است.

رگه های ورق طرح چوب دقیقا شبیه رگه های چوب می باشد به طوری که از فاصله چند قدمی تشخیص آن دشوار است. این ورق به طور گسترده هم در نمای خارجی و هم در دکوراسیون داخلی به کار می رود.

ورق کامپوزیت شاین ـ براق

این ورق از پوشش درخشان (صدفی) برخوردار است. در این پوشش از پودر درخشان (صدفی) بازتابنده استفاده شده که در نهایت علاوه بر زیبایی ، درخشندگی بالاتری نسبت به سایر ورق ها دارد.

گروهی از ورق های شاینی به دلیل سطح براق و صیقلی خود الودگی کمتری را جذب می کند.


ورق آلومینیوم کامپوزیت نانو آلوسوئیس باند

با ترکیب تکنولوژی جدید با تکنولوژی سنتی تولید ورقهای نانو، کمپانی آلوسوئیس باند ، ورقهای کامپوزیت آلومینیومی را با روکش پیشرفته Nano/Shining/High gloss توسعه و ارائه می دهد.
این نسل جدید از ورقهای کامپوزیت آلومینیومی این قابلیت را دارد تا روکش P.V.D.F را با ساختار مایکرو یا نانو ترکیب کند که حاصل آن ورقی با دفع فوق العاده گرد و غبار و ضد رطوبت همراه با ویژگی منحصر به فرد درخشندگی خیره کننده می باشد.
در برخی از پروژه ها از درزگیر سیلیکون استفاده می شود که در مدت زمان طولانی بر اثر قطرات باران لکه های سیاهی ایجاد می کند که تمیز کردن آن بسیار دشوار است.
پس از آن به شدت ظاهر نما را تحت تاثیر قرار می دهد در حال حاضر ورقهای کامپوزیت نانو این مشکل را حل کرده اند.
این تکنولوژی برتر این امکان را فراهم می کند که ذرات گرد و غبار در هوا بر روی سطح ورق باقی نماند.
و نیز به کمک قطرات باران سطح ورق تمیز می شود و سطح درخشان ورق کامپوزیت دوباره نمایان میگردد.
در نتیجه در هزینه های سنگین تمیز کردن نما صرفه جویی می شود.


مزایای ورق کامپوزیت نانو آلوسوئیس باند

سطح خارجی ورقهای کامپوزیت نانو ، شاینینگ و های گلاس آلوسوئیس باند با بهره مندی از تکنولوژی برتر نانو براقیت و درخشندگی خیره کننده بیشتری را نسبت به ورقهای P.V.D.F معمولی دارا می باشد.
این نسل جدید از ورقهای کامپوزیت آلومینیومی این قابلیت را دارد تا روکش ورق کامپوزیت نانو آلوسوئیس باند ضمن دارا بودن خواص ممتازی نظیر استحکام مناسب ، مقاومت در برابر آتش ، رنگهای متنوع و غیره ، به دلیل وجود یک لایه رنگ نانو از خصوصیات منحصر به فردی نظیر پاکیزگی طولانی مدت ، مقاومت در برابر مواد اسیدی و قلیایی نیز برخوردار می باشند .
این فناوری برتر، تلالوء و براقیت چشمگیری را به همراه سطحی متالیک برای این محصولات به ارمغان می آورد،
که ضمن دادن جلوه و درخشندگی ویژه به نمای پروژه ها، پاکیزگی آسان را به دلیل سطح لغزنده( مانند سطح برگ نیلوفر آبی) به همراه دارد که مورد استقبال بسیاری از طراحان ومعماران برجسته قرار گرفته است.
کارخانجات آلوسوئیس باند با بهره گیری از صنعت نانو در عصر حاضر به کمک صنایع آمده و بر درصد بهره وری افزوده است ،
فناوری نانو موجب شده تا صنعت ورقهای کامپوزیت آلومینیمی دچار تحولی شگرف شوند که این امر اخیر، خبر خوشایندی برای تمامی صنعتگران و معماران بوده زیرا آنها می دانند که صرفه جویی اقتصادی و سود آور اولین پیامد نمای ساختمانی مناسب و استاندارد می باشد و دلیل آن هم صرفه جویی در هزینه هاست.


ورق کامپوزیت مقاوم در برابر آتش FR

ورق هاي كامپوزيت Fire Resistance(ضد حريق)آلوسوئیس باند A1تنها ورق هايي هستند كه بخاطرهسته مياني انها بالاترين ميزان مقاومت در برابر اتش را دارند ورق سيگما تنها ورق FRموجود در بازار است كه بخاطر نسوز بودن ١٠٠درصد ورق، پلي اتيلن حذف گرديده و از ٣لايه الومينيوم به صورت مشبك تشكيل شده است همين عمل باعث شده است كه ورق نيز استقامت بهتري در مقابل خم وبرش داشته باشد و در مقابل اتش سوزي به هيچ وجه شعله ور نشود وزن ورق سيگما نسبت به ورق هايFR معمولي موجود در بازار(درجه كيفيB1,B2,A2 كه از هسته معدني تشكيل شده اند )به ٥٠درصد كاهش يافته است و همين امر باعث شده است كه حتي در زمان اجرا بدون برش زدن ورق نيز شيت كامل را در نما نيز اجرا كرد . از ديگر خصوصيات ورق ميتوان موج دار نبودن ورق بخاطر حذف پلي اتيلن اشاره كرد و نيز داراي 20سال گارانتي و 10سال بيمه ايران است وداراي رنگبندي مختلف نيز هست .


ورق کامپوزیت نانو