مقالات مرتبط با نمای ساختمان

مقالات آلوسوئیس باند

ژورنال و مقالات برتر هلدینگ آلوسوئیس باند

1401/01/26 : تاریخ مطلب کارخانه تولید کننده ورق کامپوزیت در ایران


کارخانه تولید کننده ورق کامپوزیت در ایران

کارخانه ورق کامپوزیت تولید کننده انواع نمای کامپوزیت آلومینیوم در ایران چه شرکت هایی هستند؟ آیا می دانید چه نمونه هایی از ورق کامپوزیت نما ساختمان در ایران تولید و ساخته می شود؟

کارخانجات ورق کامپوزیت در کشور ایران انواع نمای کامپوزیت آلومینیوم را جهت نمای ساختمان های تجاری و ساختمان های مسکونی تولید کرده و سپس به بازار عرضه می نمایند.
ورق کامپوزیت آلومینیوم به دسته ای از محصولات ترکیبی ساخته شده از لایه های نازک آلومینیومی و مواد پلی اتیلن گفته می شود. چیدمان این محصول به گونه ای است که مواد پلی اتیلن به عنوان هسته میانی و لایه های آلومینیومی بعنوان زمینه آن قرار می گیرند.

 

کارخانه تولید کننده ورق کامپوزیت در ایران

ورق کامپوزیت آلومینیوم

ورق کامپوزیت برای اولین بار در کشور آلمان ابداع شد. این محصول پس از استفاده در صنایع کشور آلمان، تکنولوژی ساخت آن به دیگر کشور های جهان صادر گردید و هم اکنون کشور ایران نیز از تکنولوژی ساخت محصولات ورق کامپوزیت برخوردار بوده و صنعتگران ایرانی می توانند انواع کامپوزیت نما را در کارخانجات خود تولید و سپس به بازار عرضه نمایند.

 

تولید ورق کامپوزیت

انواع ورق کامپوزیت ساخته شده در ایران

ورق های کامپوزیت آلومینیوم در نمونه های متنوعی تولید می شوند. طرح ها و رنگ های بسیار جذابی برای نمای کامپوزیت در بازار موجود است که شهروندان با توجه به نوع پروژه و سلیقه خود آنها را انتخاب می نمایند.
انواع ورق کامپوزیت که در ساختمان های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد را در زیر بیان می داریم

هر کدام از طرح ها و رنگ های نام برده در بالا جهت پروژه های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. ساختمان های تجاری و ساختمان های مسکونی که امروزه بصورت استاندارد ساخته می شوند، از نمای کامپوزیت آلومینیوم مورد استفاده قرار می دهند.

کارخانه ورق کامپوزیت

کارخانجات سازنده ورق کامپوزیت در ایران، نمونه های طرح دار ورق کامپوزیت بیان شده در بالا را تولید می نمایند. گروه کارخانجات آلوسوئیس باند از تولید کنندگان ورق کامپوزیتی می باشد که طرح های سفارشی نیز از مشتری پذیرفته و در عرصه تولید و ساخت قرار می دهد.
شرکت های سازنده نمای آلومینیوم کامپوزیت در ایران بسیار زیاد هستند که از برخی آنها در زیر نام برده می شود.

 

  • کارخانه و شرکت تولید کننده نمای کامپوزیت آلوسوئیس باند
  • شرکت تولید کننده نمای کامپوزیت آلوگلد
  • شرکت تولید کننده نمای کامپوزیت نانوباند
  • شرکت تولید کننده نمای کامپوزیت آلوتک
  • شرکت تولید کننده نمای کامپوزیت آلومکس
  • شرکت تولید کننده نمای کامپوزیت پرمیوم باند
  • شرکت تولید کننده نمای کامپوزیت گلوری باند

هر کدام از تولید کنندگان ایرانی، نمونه های متعدد ورق کامپوزیت را متناسب با نیاز بازار، به صنعت نمای ساختمان عرضه می کنند.

 

برای خرید ورق کامپوزیت مستقیم از کارخانه آلوسوئیس باند با کارشناسان ما در تماس باشید.مجموعه کارخانجات آلوسوئیس باند از بدو ورود نمای کامپوزیت در مسیر استفاده از آن قرار گرفت و برای اینکه کارفرمایان محترم بتوانند نسبت به توان مالی خود از این ورق کامپوزیت در ساخت ساز بهره کافی ببرند چند نوع از برندهای برتر نمای کامپوزیت را مورد استفاده قرار داده است.

برای مشاوره خرید ورق کامپوزیت و همچنین نصب و اجرای آن توسط لینک روبرو با کارشناسان فروش آلوسوئیس باند در ارتباط باشید.

   نظرات :  

 


از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.

ساعت و تاریخ :

18:07- 1402/12/15